KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15893393
nr 1589 3393
Oidentifierad konstnär, ej signerad, Porträtt Raffaleo Santi da Urbino. Olja på duk, 47x36 cm, yttermått inklusive ram: 58x47 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 8 januari 2024
kl 18:11:50
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr